Strefa modelowania sylwetki

Endermologie® Alliance LPG - urządzenie medyczne

Pogromca centymetrów 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Zabieg oddziałuje w trzech wymiarach na ciało:

• Redukuje miejscowo zlokalizowaną i oporną tkankę tłuszczową,

• Wygładza cellulit,

• Ujędrnia skórę stymulując produkcja naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Onda DEKA - urządzenie medyczne

BTL EMBODY - urządzenie medyczne

Jedyne nieinwazyjne i bezbolesne urządzenie do jednoczesnego rzeźbienia mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej. W trakcie jednego zabiegu zastosowana energia w urządzeniu wywołuje ponad 20 tysięcy intensywnych skurczów mięśni. Efekty jakie możemy osiągnąć to podniesienie i ujędrnienie pośladków, wzmocnienie mięśni brzucha oraz pośladków, ujędrnienie i poprawa napięcia skóry w rejonie brzucha, redukcja tkanki tłuszczowej brzucha i pośladków.

BTL VANQUISH ME - urządzenie medyczne

Rewolucyjne urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg jest nieinwazyjny, bezdotykowy i bezbolesny. Niezwykły sposób dostarczania energii umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej. Aplikator nie ma bezpośredniego kontaktu z miejscem zabiegowym, umieszczony jest w odpowiedniej odległości od skóry. Efektem jest zlikwidowana, miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa.

Sculptor Quattro

Urządzenie EMS to innowacyjna technologia modelująca sylwetkę. Teraz, jednoczesne spalanie tkanki tłuszczowej oraz budowanie mięśni jest możliwe! 1 zabieg równa się 4 treningom sportowym, podczas których mięśnie osiągają bardzo duże napięcie a włókna mięśniowe ulegają zagęszczeniu.

TURBO SPALANIE (liposukcja kawitacyjna + Infrared)

Zadaniem liposukcji ultradźwiękowej jest redukcja złogów tłuszczu oraz cellulitu, a celem wyszczuplenie ciała.  Dzięki liposukcji ultradźwiękami można zredukować tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała, jak: pośladki, brzuch, ramiona, uda, biodra. W sposób bezpieczny, precyzyjny, bezbolesny. Promieniowanie podczerwone IR powoduje wzrost temperatury w tkankach a co za tym idzie szybszy metabolizm. Skojarzenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekt zabiegu jest bardzo szybko widoczny a sam zabieg całkowicie nieodczuwalny. Działanie fali IR sprzyja więc „upłynnieniu” komórki tłuszczowej i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej.

Liposukcja kawitacyjna

Jeden z popularnych zabiegów polegający na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała bez użycia skalpela. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Wykorzystywana technologia to zjawisko kawitacji, proces ten wywołuje drgania w komórce tłuszczowej powodując przerwanie jej błony co skutkuje uwolnieniem wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. Naturalne procesy przemiany materii powodują usuwanie tych substancji z organizmu. Ważne jest, aby podczas serii zabiegowej utrzymywać dietę lekkostrawną oraz wypijać 2 litry wody dziennie. Zabieg wykonywany jest na brzuch, boczki i uda.

Fala radiowa

Energia fal radiowych jest stosowana w zabiegach, które skutecznie modelują sylwetkę, redukują cellulit i tkankę tłuszczową, rozgrzewają włókna kolagenowe do 45-60° C, czego efektem jest przebudowa kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka. Głębokie kontrolowane podgrzewanie tkanek oraz przyspieszenie krążenia krwi umożliwiają redukcję cellulitu oraz ujędrnienie ciała.

Zastosowanie RF na ciało:

  • modelowanie talii
  • modelowanie kształtu brzucha, ud i pośladków
  • odchudzanie ramion i nóg

Dermomasaż

Dermomasaż to nowoczesny masaż podciśnieniowy połączony ze stymulacją mechaniczną, który silnie oddziałuje na tkankę łączną i wspomaga naturalne procesy zachodzące w organizmie. Dzięki temu zabiegowi można zredukować tkankę tłuszczową i cellulit, wymodelować sylwetkę oraz opóźnić efekty starzenia. Po dermomasażu tkanki są lepiej odżywione i dotlenione, a skóra staje się gładsza, bardziej jędrna i zdrowsza.

Endomasaż

Bezpieczny i przyjemny zabieg ujędrniający ciało, zmniejszający obwody oraz spłycający rozstępy. Zabieg polega na podciśnieniowym masażu głowicą emitującą fale radiowe. Redukujemy tkankę tłuszczową, cellulit oraz pobudzamy włókna kolagenowe. Skóra jest dotleniona, krążenie pobudzone, czego efektem jest gładka i jędrna skóra. Zabieg wykonujemy na okolicę brzucha, ud i pośladków

Zabieg antycellulitowy VAGHEGGI

Lipoliza iniekcyjna

Jedną z metod modelowania sylwetki jest lipoliza iniekcyjna, której efektem jest likwidacja tkanki tłuszczowej za pomocą innowacyjnej substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych. Zabieg polega na podaniu preparatu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej drogą iniekcji.

EVO 3D

Ekspresowe ujędrnienie/ Krio- szok termalny

Szok termiczny wywołany naprzemienną ekspozycją na zimno i ciepło stymuluje mechanizmy termoregulacyjne organizmu i drenaż, przyspieszając proces przemiany materii oraz silnie dotlenienia.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to metoda łącząca w sobie dwa zabiegi. Podczas zabiegu specjalna głowica w jednym czasie nakłuwa skórę dziesiątkami mikroigieł oraz generuje fale radiowe skierowane w kierunku miejsca nakłucia. Mikronakłucia działają jak drobne zranienia, które mobilizują skórę do regeneracji. Fale radiowe podgrzewają ją, co powoduje obkurczenie włókien kolagenowych (natychmiastowy efekt naprężenia skóry) oraz bodziec rozpoczynający proces wytwarzania nowych włókien.

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to zabieg, który cieszy się obecnie coraz większą popularnością, szczególnie wśród kobiet dbających o sylwetkę. Jedną z jego głównych zalet, oprócz poprawy krążenia krwi, jest działanie antycellulitowe. Drenaż limfatyczny nie tylko ujędrnia skórę, lecz także pozwala pozbyć się opuchlizny z określonych partii ciała. Po zabiegu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej, zmniejsza się cellulit , poprawia się przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach.

Lipolaser

To tak zwany zimny laser. Wykorzystywany jest do nieinwazyjnych, bezbolesnych, a zarazem skutecznych zabiegów wyszczuplania sylwetki. Pozwala na zgubienie kilku centymetrów w obwodzie brzucha, ud czy ramion. Zabieg lipolaserem pozwala na szybki, kontrolowany i bezbolesny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów i wymodelować sylwetkę. (Redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej, poprawa procesów metabolicznych, wygładzenie skóry, zmniejszenie cellulitu)

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja polega na wywoływaniu skurczu mięśni przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości. Wykorzystujemy ją w celu wyszczuplenia sylwetki, ujędrnienia skóry i wymodelowania ciała.

Studio Ambasada Piękna

Ul. Bawełniana 14,
97-400 Bełchatów
Tel.: 570 501 167
modelowanie.ambasada@gmail.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 17:00