Endermolift - urządzenie medyczne

Endermolif to ekskluzywna technika stymulacji komórkowej, wykorzystywana przy zabiegach w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu. Technologia firmy LPG stosowana do liftingu, wykorzystuje opatentowany system podciśnieniowy, który z niezwykłą dokładnością, opracowuje każdą partię twarzy, zapewniając w ten sposób niezwykle relaksacyjny i głęboki masaż wszystkich struktur skóry. Zabiegi EndermoliftTM wykonujemy za pomocą aparatu najnowszej generacji – Endermologie LPG Alliance, który w naturalny sposób pozwala na modelowanie twarzy, stymulacje kolagenu i ujędrnienie skóry.

Możliwość rozbudowy zabiegu o peeling kawitacyjny.

Fala radiowa

Fale radiowe na twarz (zabieg RF) to zabieg pozwalający na spektakularne odmłodzenie skóry. Zabieg wykonywany w okolicach twarzy umożliwia uzyskanie efektu liftingu bez skalpela.

Możliwość rozbudowy zabiegu o peeling kawitacyjny.

Podwójny lifting (endermolift + fala radiowa)

Endermolif to ekskluzywna technika stymulacji komórkowej, wykorzystywana przy zabiegach w obrębie twarzy, szyi, dekoltu.  Technologia firmy LPG stosowana do liftingu, wykorzystuje opatentowany system podciśnieniowy, który z niezwykłą dokładnością, opracowuje każdą partię twarzy, zapewniając w ten sposób niezwykle relaksacyjny i głęboki masaż wszystkich struktur skóry. Fale radiowe na twarz (zabieg RF) to zabieg pozwalający na spektakularne odmłodzenie skóry. Zabieg wykonywany w okolicach twarzy umożliwia uzyskanie efektu liftingu bez skalpela.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to metoda łącząca w sobie dwa zabiegi. Podczas zabiegu specjalna głowica w jednym czasie nakłuwa skórę dziesiątkami mikroigieł oraz generuje fale radiowe skierowane w kierunku miejsca nakłucia. Mikronakłucia działają jak drobne zranienia, które mobilizują skórę do regeneracji. Fale radiowe podgrzewają ją, co powoduje obkurczenie włókien kolagenowych (natychmiastowy efekt naprężenia skóry) oraz bodziec rozpoczynający proces wytwarzania nowych włókien.

Mezoterapia igłowa

Lipoliza iniekcyjna podbródka

Jedną z metod modelowania podbródka jest lipoliza iniekcyjna, której efektem jest likwidacja tkanki tłuszczowej za pomocą innowacyjnej substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych. Zabieg polega na podaniu preparatu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej drogą iniekcji.

ONDA podbródek - urządzenie medyczne

Peeling kawitacyjny + sonoforeza/mezoterapia bezigłowa + maska

Zabieg na twarz, który składa się z:
  • peelingu kawitacyjnego, który usunie martwy naskórek i oczyści skórę
  • sonoforeza/mezoterapia bezigłowa pozwoli wprowadzić w głąb naskórka składniki odżywcze dobrane do potrzeb twojej skóry
  • zabieg będzie wykończony maską, która ukoi i nawilży.

DOTTORE Rossatore dla cer wrażliwych

Pierwszy zabieg o działaniu adaptogennym dla skóry naczyniowej z tendencją do trądzika różowatego.
Skóra naczyniowa łatwo ulega zaczerwienieniu. Głównym problemem jest jej aktywność pod wpływem przeżywanych emocji oraz czynników atmosferycznych. Przy ekstremalnie niekorzystnych warunkach zewnętrznych i wewnętrznych naczynka pękają, powstają teleangiektazje oraz rumień. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest zabieg rossatore xpress, który obniża nadreaktywność skóry, poprawia jej koloryt, działa przeciwzapalnie i odbudowuje naruszoną barierę hydrolipidową.

DOTTORE NMF xpress nawilżający

Zabieg z system wielopoziomowej stymulacji nawilżenia skóry.

Głęboko nawilżający zabieg normalizujący proces rogowacenia naskórka. Składniki aktywne poprawiają nawilżenie, uwodnienie i elastyczność skóry. Bogaty kompleks substancji nawilżających daje natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry.

DOTTORE C-Flush odżywczy zabieg z witaminą C

Zabieg rozświetlająco-przeciwzmarszczkowy.

Korzystając z badań i wiedzy na temat mechanizmów przenikania witaminy C, laboratorium dottore stworzyło innowacyjną terapię C-flush. Powstał nowoczesny, innowacyjny zabieg gwarantujący stabilność i działanie witaminy C. Rezultat zabiegu to rozjaśniona skóra, koloryt wyrównany, skóra pobudzona do regeneracji i odbudowy, przyspieszone i pobudzone procesy syntezy kolagenu, wzmocnione naczynia krwionośne.

DOTTORE Puratore zabieg oczyszczająco-odżywczy

Zabieg oczyszczająco-odżywczy dla skóry wrażliwej.

Specjalnie dobrane składniki aktywne zawarte w preparatach spowodują, że skóra będzie odświeżona, dogłębnie zregenerowana i pełna blasku. Dostarczone zostaną liczne składniki odżywcze i antyoksydacyjne, a bariera lipidowa będzie wzmocniona.

DOTTORE Retino booster zabieg z retinolem

Dwufazowy zabieg przywracający zmieniony stan równowagi skóry.
Receptura produktu oparta jest na połączeniu kwasu xymeninowego z wysoce skoncentrowaną maską retinolową (5%).
W codziennym funkcjonowaniu brakuje nam czasu, aby o siebie zadbać. Dlatego zabieg retino booster jest odpowiedzią dla osób, które z jednej strony potrzebują relaksu, a z drugiej oczekują widocznych i szybkich efektów. Po zabiegu możemy spodziewać się poprawy ogólnego stanu skóry. Zmarszczki staną się płytsze i mniej widoczne, a przebarwienia i nierównomierny koloryt ujednolicą się. Zauważalna będzie redukcja niedoskonałości.

DOTTORE Terapia kwasami

Peelingi chemiczne, czyli tzw. kwasy, cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego! Peeling kwasowy to doskonały sposób na skuteczną poprawę najważniejszych parametrów estetycznych skóry. Profesjonalny zabieg kosmetyczny z użyciem kompozycji kwasów jest ważnym etapem pielęgnacji anti aging, przeciwtrądzikowej, wyrównującej koloryt… i nie tylko. Cel zabiegu z kwasami to kompletna odbudowa i odmłodzenie całej struktury skóry.

PQ AGE

PQ AGE to peeling z właściwościami ujędrniająco – liftingującymi, zapewniający stymulację bez naruszenia powierzchni skóry. Zabieg daje podobny efekt do mezoterapii. Gładsza i napięta skóra jest widoczna zaraz po zabiegu. Kuracja może być wykonywana o każdej porze roku – również latem.

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg polega na kontrolowanym wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które mają za zadanie oczyszczenie skóry. Cząstki wodoru dostarczane są za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem, które zapewnia głowica zabiegowa. Dzięki swojej budowie wodór może zostać wprowadzony głęboko w skórę, gdzie eliminuje wolne rodniki, powodujące pojawianie się oznak starzenia. Dlatego też, oprócz funkcji oczyszczania, mamy dodatkowo doczynienia z terapią odmładzającą skórę. Urządzenie pozwala także na wprowadzanie substancji aktywnych dedykowanych do konkretnych potrzeb skóry.

Studio Ambasada Piękna

Ul. Bawełniana 14,
97-400 Bełchatów
Tel.: 570 501 167
modelowanie.ambasada@gmail.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 17:00